YAKINDA

Artery Pal 2 Pod Mod

590,00 TL
Vergi dahil
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
RENK :

Değerlendirme :  

4 Yorum
YAKINDA

Artery, tanınmış eleştirmen Tony B. ile güçlerini birleştirdi ve birlikte bizim için güzel bir tasarım ve kaliteli malzemelerle ilginç bir pod sistemi yaptılar. Kart kutusundan ilham alan bu metal kutu, değiştirilebilir kartuş sistemi, entegre 1000 mAh pil ve ayarlanabilir hava akışı sunar. Yan manyetik panel, kartuşa ve ısıtma kafasına kolay erişim sağlar. Yan düğme sadece ısıtmaya değil aynı zamanda pod modu açıp kapamaya da hizmet ediyor. Basit kullanımı sayesinde Artery PAL II yeni başlayanlar için uygundur.

Ekranı yoktur, karmaşık ayarlar gerektirmez, sadece kartuşu salt likit ile doldurun, pili mikro USB portu üzerinden şarj edin, açın ve buharlayın Diğer pod modlardan farklı olarak kartuşu muhafaza etmek ve sadece ısıtma kafasını değiştirmek mümkündür. Pakette, her biri farklı bir buharlama tarzı için iki tane var. 1.2Ω'luk daha yüksek dirençli kafa, klasik ağızdan akciğere buharlaştırma (sigara gibi) için ideal olsa da, daha düşük 0,6Ω'luk bir kafa, bir nargile gibi doğrudan ciğerlere buharlama yapmanızı sağlar. Elbette kullanılan kafaya çekme sıkılığını ayarlamak için ayarlanabilir bir hava akışı kontrolü de vardır.

TB1537RAINBOW
2021-06-06
Derece 
CEREN
2022-10-03

teknolojik güzellik

her alanda olduğu gibi elektronik sigarada da jeknolojik güzellikler sınır ötesine taştı ve biz kullanıcılar bunun rahatlığını güzelliğini yaşama fırsatı buluyoruz

Derece 
İPEK SU
2022-10-03

çok şık ve seri bir cihaz

gördüğüm anda sipariş ettim kısa sürede elimde oldu sitede çok hızlı aksiyon alabiliyor ve sağlıklı doğru bilgi veriyor ürün geldiğinden beri kullanıyorum çok beğendim sorunsuz kullanıyorum.

Derece 
ÖZGÜN
2022-10-03

kaliteli güncel bir ürün

görüntüsü ile ergonomisi ile performansı ile görenleri kendine hayran bırak kaya gibi sağlam bir ürün tavsiye ederim

Derece 
PELİN
2022-10-03

seri akıcı uzun ömürlü

şu ana kadar aldığım cihazlardan farklı daha sağlam malzeme kullanılmış hızlı sorunsuz performansı yüksek bir cihaz

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı