Aspire Breeze 2 Pod Mod

600,00 TL
Vergi dahil
RENK :

Değerlendirme :  

9 Yorum

Aspire Breeze 2 Pod Mod daha büyük olan bir ile popüler Breeze AIO kitinin yükseltilmiş bir versiyonudur, 1000mAh pil, ayarlanabilir hava, yeniden tasarlanmış kolay doldurma yöntemi ve çıkarılabilir kapsül sistemi.

Aspire Breeze 2 Pod Mod, önceki modele benzer bir şekli koruyor ancak şimdi çıkarılabilir bir 3 mL bölmeye ve birlikte basıldığında serbest kalmasına izin veren gövdenin karşıt taraflarında iki düğmeye sahip. Orijinal U-tech bobin gövdesi, ağzı akciğere çekip baca ihtiyacını ortadan kaldıran yeni hava akımı kontrol halkası ile doğrudan ağızlığın altına kolayca takılır. Bölmeyi doldurmak, kapsülün alt tarafında silikon bir dübel ile kapatılmış 5 mm'lik bir yeniden doldurma portu ile kelimenin tam anlamıyla bir esinti.

Yeni 1.0Ω Breeze 2 coil , nikotin tuzu e- likitleri ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır , ancak aynı zamanda dahil olan orijinal 0.6Ω Breeze coil gibi geleneksel freebase ve nikotinsiz e-likitleri de kullanabilir.

İkinci nesil kit artık yalnızca tek bir sıralı düğme ile çalıştırılıyor ve çizim etkinleştirme özelliklerine sahip değil, ancak yine de ağızlık kapağını koruyor!

1000mAh pil, cihazın yan tarafındaki bir mikro USB bağlantı noktası üzerinden şarj olur.

Yedek bölmeler burada mevcuttur.

Not: Orijinal Breeze 0.6Ω bobinleri ve yeni Breeze 2 1.0Ω bobinler değiştirilebilir ve cihazın her iki nesil ile kullanılabilmektedir. Breeze 2'nin hava akışı denetleyici kısmı, her iki bobinin üzerine oturur.

Aspire
TB1605RED
3 Ürünler
2021-06-06

Veri Sayfası

Pil Kapasitesi
1000 mAh
Dahili Pil
Var
Kartuş
Var
Tank Kapasitesi
2 ml - 3 ml
Şarj Kablosu
Var
Şarj Kablosu Tipi
Mini USB
Ohm
1.0Ω
Coil
Var
Derece 
turay
2022-12-22

çok rahat bir cihaz

kullanımı seri akıcı sorunsuz aspire de piyasadaki iyilerden bri

Derece 
şeylin
2022-12-22

tüm gün bana mısın demiyor

aklıma geldikçe keyifle kullandığım elimden düşürmediğim günü kurtaran güzel bir cihaz bence çok keyifçi

Derece 
tolay
2022-12-22

kendi küçük işlevi

oldukça iyi bir cihaz tavsiye ederim

Derece 
derin
2022-12-22

işlevi çok iyi

cihaz sağlam taşıması ve muhafazası kolay koleksiyonumda yer aldı keyif aldım

Derece 
SUAT
2022-12-22

piyasadaki aslardan

ülkemizde bu ürünlere ulaşmakta doğru ürünü almakta tamamen araştırma sonucu ulaşabiliyoruz markada cihazda en iyiler arasında

Derece 
Erkin Karagül
2022-07-04

çok kullanışlı

boyutları çok ideal kadın eli için, hiç kaba durmuyor elimde. kargo da iyi paketli ve ürün jelatinli olarak geldi. çok memnun kaldım

Derece 
Işıl Nilüfer
2022-07-04

çok beğendim

kırmızı rengi çok hoşuma gitti performansı diğer aletlerle kıyaslayacak bilgim yok ama benim için tamamıyla yeterli

Derece 
M. Orkun Mirtaç
2022-07-04

fiyat performans

alet bisan bisikletler gibidir. 1 kere al kullan onun haricinde ne zaman aldığını unutturur sana<br /> basic fakat fevkalade etkin ve sağlam bir cihaz. <br /> günlük kullanım için birebirdir. Breeze çok tutunca 2'yi de çıkardılar iyi kilerimden diyebileceğim bir cihaz.

Derece 
Marcus Timi Torunoğlu
2022-07-04

farklı diye aldım

ürünün tasarımı fark ettiyseniz çok garip Aspire de fena marka değil<br /> denemek için aldım hem de koleksiyonuma koymaya Türkiye de vape çeşitlerinin kısıtlı olması çok üzücü maalesef<br /> yurt dışında çok yaygın kullanıyor insanlar ben de bayaa biriktirdim her seyehatten. Breeze 1 yok bende ama Breeze 2 gayet iyi herkese tavsiye ederim. Site yetkililerine ve çalışan arkadaşlara da hem çalışma titizlikleri hem de ülkemizde sektöre can verdikleri için teşekkür ederim. Çok memnunum 5 yıldız gerçekten

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı