Halo Salt

(5)
375,00 TL
Halo Salt SubZero Likit, yoğun serin nane efekti sergileyen bir  elektronik sigara likiti dir. Çok güçlü mentol lezzeti içerir. Hemen satın al!
(6)
375,00 TL
Halo Ultra Salt Tribeca Likit, vanilya ve karamel aromalar ile harmanlanmış tütün lezzetiyle birleştirilmiş bir salt likittir. Tükenmeden satın almak için hemen tıkla!
(6)
375,00 TL
Halo Turkish Tobacco Salt Likit 30ml cömert, yumuşak, güneşte kurutulmuş tütün lezzetlerini deneyimlemek için Karadeniz kıyılarına gitmenize gerek yok.
(8)
375,00 TL
Halo Ultra Salt Torque 56 Likit, filtrelenmemiş tütün aroması. Saf bir tütün deneyiminin tadını çıkarmaya cesaret edenler için formüle edilmiştir. Tükenmeden hemen satın alın!
(8)
375,00 TL
Halo Menthol Ice Salt Likit 30ml, buzlu mentol aromasının farklı tonlarını bir arada sunuyor.
(5)
375,00 TL
Halo Kringle's Curse Menthol Salt Likit, mentol severleri çok daha yoğunlaştırılmış özel harman mentol ferahlığı ile doruklara çıkartıyor. Hemen satın al!!!
(11)
375,00 TL
Halo Freedom Juice Salt Likit, virginia tütününün sıra dışı ve hafif bir biçimde aroma haline getirildiği üründür. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!

Halo Salt Likit, pürüzsüz ve tatmin edici boğaz vurumu ile bilinen popüler bir salt likit serisidir. Yüksek kaliteli içeriklerle üretilen bu salt likitler, geleneksel e-likitlere kıyasla daha güçlü bir nikotin deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Halo Salt Likit en önemli avantajlarından biri, pod sistemleri veya başlangıç kitleri gibi düşük wattlı cihazlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olmalarıdır. Bu, onları daha yüksek wattlı kullanım ile gelebilecek sertlik olmadan daha tatmin edici bir nikotin vuruşu arayan vapers için mükemmel bir seçenek haline getirir. Halo Salt Likit, klasik tütün ve mentolden karpuz ve mavi ahududu gibi meyveli ve tatlı seçeneklere kadar çeşitli aromalarda gelir. Ayrıca, 20 mg'dan 50 mg'a kadar değişen çeşitli nikotin yoğunlukları sunarak, pod mod kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun gücü seçmelerine olanak tanır. Yüksek kaliteli içeriklerine ve harika lezzet seçeneklerine ek olarak, Halo Salt Likit tutarlı ve güvenilir performanslarıyla da bilinir. Son teknoloji ürünü bir tesiste üretilirler ve her şişenin aynı harika deneyimi sunmasını sağlamak için titiz kalite kontrol önlemlerine tabidirler. Halo Salt Likit, daha tatmin edici bir nikotin deneyimi arayan pod mod kullanıcıları için mükemmel bir seçenektir. Çok çeşitli aromaları ve nikotin yoğunlukları yanı sıra kalite ve tutarlılığa odaklanmalarıyla, pod mod kullanıcıları arasında popüler bir salt likit üreticisi olmaları hiç de şaşırtıcı değil. Halo Salt Likit'i güvenle satın almak için www.podmodburada.com web sayfasını ziyaret edebilir, güvenle Türkiye'nin her yerinden kapıda ödeme yöntemiyle alışveriş yapabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı