Justfog

(7)
515,00 TL
Justfog Minifit Pod Mod,diğer adı ile cep herkülü olarak ta bilinen cihaz boyundan çok büyük performansla şaşırtmaya devam ediyor HEMEN AL KAÇIRMA!!!
(8)
560,00 TL
Justfog Minifit S Pod,tasarımı kullanımı ve performansı ile şaşırtan bu yüksek performanslı ürünü hemen SEN DE AL KULLANMA AYRICALIĞINI YAŞA!!!

Justfog elektronik sigara kompakt ve taşınabilir pod mod ürünleri ile harikalar yaratıyor. Özellikle pod mod kullanıcılarına hitap eden Justfog elektronik sigara, elektronik sigara kullanıcılarının istediği tüm özellikleri küçük cihazları ile pod mod kullanıcılarının beğenilerine sunuyor. Justfog elektronik sigara en sevdiğiniz salt likitler ile kullanımınızı daha da keyifli hale getirmeyi planlamaktadır. Oldukça güvenilir ve kaliteli materyallerden üretilen Justfog elektronik sigara pek çok salt likit ile kullanılabilmenin yanı sıra aroma yoğunluğu ve boğaz vurumunu da sizlere sunmaktadır. Justfog elektronik sigara Türkiye'de de en çok tercih edilen markalardan birisi olmasının yanı sıra özellikle Minifit modeli ile öne çıkmaktadır. Justfog elektronik sigara kullandığı kartuş teknolojisi ile yüksek aroma yoğunluğu sunarken sigaradan uzaklaşmak isteyen pod mod kullanıcılarının işini bir hayli kolaylaştırmaktadır. Yoğun boğaz vurumu sunan Justfog pod mod hem gün boyunca kullanabileceğiniz kompakt bir cihaz sunarken hem de en sevdiğiniz salt likidinizin aroma yoğunluğunu tam olarak sizlere sunacaktır. Tüm Justfog elektronik sigara ürünlerini www.podmodburada.com adresinden tüm Türkiye'den satın alabilir, güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı