Nasty Juice Salt

(7)
369,00 TL
Nasty Vanilla Cuban Salt Likit, vanilyalı tütün karışımı tadında bir likittir. Vanilyalı lezzetlerden hoşlananlar için son derece uygundur. Satın al!!!
(6)
369,00 TL
Nasty Juice Cushman Mango Grape Salt Likit, mango ve üzümün mükemmel birleşimidir. Mango ve üzüm bu kadar yakışır mıydı diye düşündürecek. Satın alın!
(5)
369,00 TL
Nasty Juice Cushman Mango Banana Salt Likit, mango ve muzun esrarengiz uyumunu sizlere sunmaktadır. Muz ile mangonun lezzeti şok edecek. Hemen satın alın!
(6)
369,00 TL
Nasty Shisha Green Grape Salt Likit, yeşil üzüm tadında bir likittir. Yeşil üzümü iliklerinizde hissedeceksiniz. Tıklayın ve siz de satın alın!
(9)
369,00 TL
Nasty Reborn Silver Blend Salt Likit, tütünün kremsi vanilya ile güzelce harmanlandığı bir lezzettir. Vanilyadan hoşlananlar keyifle kullanacak. Satın al!
(9)
369,00 TL
Nasty Reborn Bronze Blend Salt Likit, karamel ve vanilya ile zenginleştirilmiş tütün aromasındadır. Tıkla ve tükenmeden sen de hemen satın al!!!

Nasty Juice, benzersiz ve yüksek kaliteli aromalarıyla tanınan popüler bir Malezya e-likit markasıdır. Marka 2015 yılında kuruldu ve yenilikçi lezzet kombinasyonları ve kaliteli içerikleri nedeniyle elektronik sigara topluluğunda hızla popülerlik kazandı. Nasty Juice, meyveli, mentollü ve tatlıdan ilham alan karışımlar da dahil olmak üzere çok çeşitli salt likit aromaları sunmaktadır. Markanın en popüler aromalarından bazıları arasında frenk üzümü ve nane karışımı Bad Blood; ananas ve misket limonu karışımı Slow Blow ve mango ile nanenin lezzetli bir kombinasyonu olan Cush Man yer almaktadır. Nasty Juice'u diğer salt likit markalarından ayıran şeylerden biri de kalite ve güvenliğe olan bağlılığıdır. Markanın tüm salt likitleri yüksek kaliteli içeriklerle üretilir ve zararlı kirleticilerden arınmış olduklarından emin olmak için titiz testlerden geçirilir. Ayrıca Nasty Juice, ürünlerinin güvenliğini sağlamak için yalnızca çocuklara dayanıklı şişeler kullanmaktadır. Kalite ve güvenliğe olan bağlılığının yanı sıra Nasty Juice, göz alıcı ambalajlarıyla da tanınmaktadır. Her bir salt likit, mağaza raflarında göze çarpan cesur ve ayırt edici bir tasarıma sahip renkli ve benzersiz bir şişede paketlenmiştir. Genel olarak Nasty Juice, pod mod kullanıcılarına yüksek kaliteli ve lezzetli salt likitler sağlamaya kendini adamış bir markadır. Eşsiz lezzet kombinasyonları, güvenliğe olan bağlılığı ve dikkat çekici ambalajı ile Nasty Juice'un dünyanın dört bir yanındaki pod mod kullanıcıları arasında favori haline gelmesi şaşırtıcı değildir. Denemek için yeni bir salt likit markası arıyorsanız, Nasty Juice kesinlikle göz atmaya değer. www.podmodburada.com web sayfasından orjinal Nasty Juice salt likit çeşitlerini satın alabilir ve keyifle pod mod cihazlarınızda kullanmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı