Smok

9 Yorum
700,00 TL
Smok Nfix Pod Mod Elektronik Sigara 1 Watt'tan 25 Watt'a kadar çıkabilen akım çıkış gücü, sizi cihazı sık şarj etme derdinden kurtarıp içim keyfinize odaklanmanızı sağlayan...
17 Yorum
550,00 TL
Smok Solus 2 Pod Mod Bu yeni pod mod cihazı ile hem DL hem de MTL içime imkan sunan kartuş teknolojisiyle lezzet, çeşitlilik ve memnuniyet açısından mükemmel bir deneyim...
8 Yorum
850,00 TL
SMOK Nfix-mate Pod Mod kit, dahili 1000 mAh bataryaya ve 1-25 watt çıkış gücüne sahiptir.
11 Yorum
1.120,00 TL
Smok Thallo Pod Mod SMOK Thallo Kit, dahili bir 3000mAh şarj edilebilir pil ve bir C Tipi şarj bağlantı noktasına sahiptir. Yüksek kapasiteli pil, bekleme süresini uzatır ve...
Farklı seçeneklere sahip ürün
6 Yorum
770,00 TL

Smok Pod Mod

Elektronik sigaradan bir seviye ötesi ile tanışmak istiyorsanız SMOK sizin için benzersiz pod mod elektronik sigara ürünleri sunuyor. Küçük tasarımları ile fark yaratırken, teknik özellikleri ile sınıfının diğer pek çok temsilcisinden daha gelişmiş ürünleri sunan marka, hali hazırda pazarda önemli bir paya sahiptir. Bir Shenzhen IVPS Technology Co. Limited markası olan SMOK, Amerika başta olmak üzere dünyanın pek çok gelişmiş ülkesinde yoğun biçimde tercih edilen pod mod e-sigara ürünleri üretiyor. 2010 yılından bu yana sektörde faaliyetlerini artan oranla sürdürmekte olan marka, 100 milyondan fazla satış ile sektörün lider üreticilerindendir. Üst sınıf ürünleri, giriş seviyesinden en üst seviyeye kadar üreten marka, aynı zamanda benzersiz bir ürün çeşitliliğine de sahiptir. Elektronik sigara, pod mod, pod sistem ve e-sigara gibi isimlerle satışa sunulan ürünlerin güvenilir üreticisi olan Smok ürünlerinin hemen her çeşidine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. www.podmodburada.com en nitelikli ürünlerin, uygun fiyatlarla tüketicilere ulaştırılmasını sağlar.

Popüler Smok Pod Mod Modelleri

Pod Mod ürünleri, geçmişte üretilen geleneksel elektronik sigaralardan çok daha efektif cihazlardır. Smok Pod Mod ürünleri, Avrupa standartları ile uyumlu versiyonları ile sitemizde satışa sunulmuştur. Sitemizden Smok Nord Pod, Smok Infinix Pod, Smok Novo Pod, Smok Trinity Alpha Pod ve daha birçok ürüne, uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. 

Smok Pod Mod Elektronik Sigaraların Pod Kartuşları Nasıl Değiştirilir?

Her ne kadar Smok pod modların pek çok farklı çeşit -kimi mıknatıslı, kimi mıknatıssız- pod kartuşları olsa da yine de hepsinin takıp çıkarma mantığı aynı ve oldukça kolaydır. Tüm pod mod ve pod kartuşlarda olduğu gibi Smok pod modlarla Smok pod kartuşlar arasında da anahtar kilit ilişkisi vardır. Yani her pod mod modelinin kendine uygun Smok pod kartuşu vardır ve takıp çıkarma işlemi sadece pod kartuşu yerine iterek veya cihazdan çekip çıkararak kolaylıkla yapılabilir. 

Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Olan Smok Pod Mod Elektronik Sigara Hangisidir?

Pod mod elektronik sigaralara yeni başlayacak pek çok kişi normal olarak hangi pod modu alması gerektiğini düşünmektedir. Smok pod modlar, ideal (basit, pratik, taşınması kolay) kullanımları, kolayca değişen pod kartuşları ve pod modlara yeni başlayan insanları yoracak teknik arızalar çıkarmamasıyla daha önce hiç pod mod kullanmamış ve de sigara gibi tütün ürünlerini bırakmaya çalışan kişiler için en ideal pod modlardandır. 

Smok Nfix, Smok Infinix serisi, Smok Novo serisi, Smok Nord serisi, Smok nexMESH, Smok Fetch Mini, Smok Nfix Mate gibi pod modlar Smok markasının en beğenilen ve en çok tercih edilen modelleridir. Bu pod modlar ile birbirinden kaliteli ve keyifli içimleri deneyimleyebilirsiniz. Fakat belirtmek gerekirse, elektronik sigaralara henüz yeni başlayacak olan kişiler likit alırken likitlerinin nikotin oranına ( mg değerine ) dikkat etmelidir. 

Smok Pod Mod Elektronik Sigara Cebe Sığar Mı?

Smok markası elektronik sigara dünyasında, her türden kullanıcıya her türden içim çeşidini ve deneyimini sağlayabilecek kadar çok çeşitliliğe sahiptir. Hatta en çok sayıda modeli olan elektronik sigara markası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Durum böyle iken tüm Smok pod modlar hakkında bir genelleme yapmak yanlış olacaktır. Markanın büyük boyutlu cihaz kullanıcılarına yönelik pod modları da bulunmaktadır. Fakat yine de pek çok Smok pod mod ideal boyutları ile cebe sığacak büyüklüktedir. Smok Nfix, Smok Infinix serisi, Smok Novo serisi, Smok Trinity Alpha, Smok Nord serisi, Smok nexMESH, Smok Fetch Mini, Smok Nfix Mate pod mod gibi pek çok model pantolon, ceket ve mont ceplerine rahatlıkla sığacak boyutlardadırlar. Bu ve diğer model Smok pod mod tüm cihazların boyut ölçüleri ürün açıklamalarında da mevcuttur.

Smok Pod Mod Elektronik Sigarayla Beraber Uçağa Binilir Mi?

Smok pod mod elektronik sigaralarınız ile uçağa binebilirsiniz. Fakat Smok pod modunuzu yanınızda veya el çantanızda taşıyıp, mümkünse bagaj kısmına vermemeniz tavsiye edilir. Çünkü bagajınızın taşınması esnasında bagajla birlikte cihazınızın düşme, ezilme, aşırı soğuk veya sıcak gibi cihaza zarar verecek dış tehditlere açık olmasıdır. Her havayolu firmasının kendi içindeki elektronik sigara politikası farklı olmakla beraber genel olarak lityum-iyon pillere veya bataryalarla çalışan elektronik sigaralar uçağa kabul edilmektedir. Ayrıca yabancı bir ülkeye seyahat ederken gittiğiniz ülkede elektronik sigaranın kullanılıp kullanılmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Smok Pod Mod Elektronik Sigaralar Az Mı Buhar Verir?

Smok pod mod elektronik sigaralar için az veya çok buhar verdiğini söylemek doğru olmaz. Çünkü tüm pod modlarda olduğu gibi Smok pod moddan çıkan buharın miktarı cihazda kullanılan likitin türü (salt ya da e likit), Smok coilinizin ohm değeri ve Smok cihazınızı ayarladığınız watt değeri ile alakalıdır. Smok bu açıdan kullanıcılarını çok memnun eden bir pod mod markasıdır. Kullanıcılar, tercihlerine bağlı olarak kolayca MTL içim veya DTL içim yapabilirler. İdeal boyutları, sade, şık ve çekici tasarımı ile tek cihazda çok fonksiyonu yakalayışıyla kullanıcı dostu olan Smok pod mod elektronik sigaralar ülkemiz piyasasında en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biri haline gelmiştir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı