Halo Salt

6 Yorum
350,00 TL
Halo Ultra Salt Tribeca Likit, vanilya ve karamel aromalar ile harmanlanmış tütün lezzetiyle birleştirilmiş bir salt likittir.
6 Yorum
350,00 TL
Halo Ultra Salt Torque 56 Likit  Bu güçlü, filtrelenmemiş tütün aroması, saf, iyi niyetli bir tütün deneyiminin tadını çıkarmaya cesaret edenler için formüle edilmiştir.
5 Yorum
350,00 TL
Halo Salt SubZero Likit, yoğun serin nane efekti sergileyen bir  elektronik sigara likiti  çok güçlü mentol lezzeti içerir.
6 Yorum
350,00 TL
Halo Turkish Tobacco Salt Likit 30ml cömert, yumuşak, güneşte kurutulmuş tütün lezzetlerini deneyimlemek için Karadeniz kıyılarına gitmenize gerek yok.
5 Yorum
350,00 TL
Halo Kringle's Curse Menthol Salt Likit 30ml mentol severleri çok daha yoğunlaştırılmış özel harman mentol ferahlığı ile doruklara çıkartıyor.
11 Yorum
350,00 TL
Halo Freedom Juice Salt Likit, Virginia tütününün sıra dışı ve hafif bir biçimde aroma haline getirildiği üründür.
8 Yorum
350,00 TL
Halo Menthol Ice Salt Likit 30ml, buzlu mentol aromasının farklı tonlarını bir arada sunuyor.

Halo Salt Likit

Halo, en kaliteli tütün ve mentol aromalı likitlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Halo, 2009'dan beri müşterilerine geleneksel tütün ürünlerine üstün bir alternatif sunuyor. En sıkı kalite kontrol koşulları altında acımasızca test edilen ve üretilen Halo vape suyu, dünyanın dört bir yanından gazetelerin güvenini kazandı.

Halo, kullanımı basit vape sistemlerimizle birleştiğinde, vaping dünyasındaki yolculuğunuz için gereken her şeyi sağlar. Halo vape cihazları, pahalı sistemlere yatırım yapmaya gerek kalmadan doldurulması, çalıştırılması ve taşınması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Halo vaping donanımı, hacimli ve karmaşık bir vape cihazının etrafında dolaşmak zorunda kalmadan ihtiyacınız olan performansı sunar.

Halo Salt Likitte Hangi Aroma Tercih Edilmelidir?

Halo salt likit aroma tatları arasında elektronik sigara kullanıcıları tarafından en beğenilenlerden birisi Halo SubZero likittir. Halo likit grubunda likit bakımından çok fazla farklı seçenek bulunmuyor. Halo likit firması da bu konuda kendine şöyle özetliyor. Firma her bir likit üzerine uzun süren çalışmalar yapıyor ve özel formüller ile en kaliteli likiti üretiyor. 

Genel bir şekilde Halo likit çeşitlerine bakılacak olursa, Halo tribecca Turkish tobacco genel olarak tütün aroması mevcuttur. Ayrıca mentol aroması ve meyve aromaları üzerinde likit grupları çeşitlendirilmiştir. Firma elektronik sigara kullanıcılarının farklı deneyimler yaşaması için Salt likit üretimini çeşitlendiriyor. 

Halo Salt Likit Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?

Halo salt likitler 35 mg ve 50 mg nikotin değerine sahip olan ürünlerdir. Halo tribecca salt likitin vanilya ve karamel karışımı ile elektronik sigara kullanıcıları pürüzsüz tütün aroması birleşimini de birlikte keşfediyor. Yüksek kaliteye sahip olan Aroma kalitesindeki lezzetlerin buluşmuş olduğu likit ezber bozacak bir tada sahiptir. 

Halo salt likit tribecca, elektronik sigara kullanıcılarına tatlı ve kaliteli bir buhar deneyimi sunuyor. Elektronik sigara cihazlarından en iyi verimin alınması için hazırlanmış olan likit türleri farklı nikotin seçenekleri ile kullanıcıya sunulmuş. Bu nikotin seçenekleri ile elektronik sigara sevenlerin beğenisine sunulmuş olan eşsiz aromalar kullanıcılara kolaylıkla ulaştırılıyor. 

Halo Salt Likit Kaç Ml'dir?

Halo Salt likit tribecca elektronik sigara kullanıcılarınq 30 miligram olarak sunulmuştur. Halo Salt likit kaliteli içim deneyimini elektronik sigara kullanıcıları ile buluşturuyor. Halo markalı salt likitlerin tümü FDA tarafından onaylıdır. Ayrıca bu salt likitler laboratuarlarda eğitimli kimyagerler tarafından formülize edilmiştir. 

Halo firması tarafından tüm ürünler yüksek kalite ile elektronik sigara kullanıcılarının deneyimine sunulmuştur. Ayrıca ürünler kolay kullanımı ve rahat içimi ile de kullanıcıların beğenisini toplamıştır. Halo markası elektronik sigara sektöründe önde gelen elektronik sıvı üreticileri arasında yerini almıştır. Bu elektronik sıvıların tamamı California Amerika menşeili ve %100 yüksek dereceli içerik maddeleri ile yapılır.

Halo Salt Likit Klasik Elektronik Sigaralarda Kullanılır mı?

Halo Salt likitin klasik tarzdaki elektronik sigaralarda kullanımı önerilmez. Zaten Halo salt likit bu cihazlar için uygun olarak üretilmemiştir. Ancak illaki bu cihazlarda kullanmak istiyorum diyenler içinde bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunun için kullanmakta olduğunuz Halo salt likitin 3 mg/ml ya da 6 mg/ml gibi düşük seviyelerde olması gerekir. 

Ayrıca elektronik sigara içerisinde atomizerin mlt sigara için olup olmadığı da önemlidir. Bununla birlikte coil içerisinde bulunan ohm seviyesinin de 1 ohm üzerinde olması gerekir. Tüm bu özellikler klasik tarz e-sigara cihazınızda bulunuyorsa şayet o zaman salt likit kullanımını yapma şansınız bulunur. Aksi halde Halo salt likiti pod cihazlarda kullanmalısınız. 

Halo Salt Likit Zararlı mıdır?

2006 yılında beri popüler olan elektronik sigaralar içerisinde kullanılan salt likitler ile ilgili olarak sağlığa zararlı mı sorusu sürekli gündemdedir. İçeriğinde doğan nikotin yaprağı tuzu bulunan Halo salt likitler buharlaşma sonucu tüketilir. Sigarayı bırakmak isteyenler tarafından özellikle tercih edilir. Az bir buhar emilimini sağlayan Halo salt likitler kana hızlıca karışarak normal sigara içermiş hissini vererek nikotin ihtiyacının minimum seviyeye indirir. 

Yumuşak bir içime sahip olan bu likiti ölçülerinde kullandığınız takdirde bağımlılık yapmadan sigaradan kurtardığı bilinir. Güvenilir bir şekilde kullanarak nikotin ihtiyacınızı buharlaşma sayesinde giderebilirsiniz. Belirli bir kesim zararlı olduğunu iddia etse de sigara bağımlılığından kurtulabilmek adına tercih edilebilir özelliği vardır. Nikotin doyumu ile ilgili tatminkarlığı en üst seviyede yaşatır. 

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı