I Love Salt

I Love Salts Salt Likit

I Love Salts 2020’nin En İyi Salt Likitlerinden Midir?

Elektronik sigara üreticileri I Love Salts gibi salt likit, pille çalışma ve daha pek çok özelliklerle her yıl yeni cihazlar üretirler. I Love salts 2020 yılında üretilen ve oldukça rağbet gören salt likitlerin ön sıralarında yer almaktadır. Sıralamada I Love Salts Spearmint Gum, I Love Salts Juicy Apples, I Love Salts Classic Menthol, I Love Salts Tropic Mango, I Love Salts Pink Lemonade gibi pek çok I Love Salts Salt Likiti kullanıcılar tarafından en yüksek puanları alan likitlerdendir. 

Markalar, hem elektronik sigaralardaki nikotin dozu hem verdiği aroma hem de kullanım avantajlarını göz önünde bulundurarak her yıl yeni modellerle sektörde yerini alıyor. Bu kapsamda, I Love Salts markası en fazla çeşide sahip olan markalardan biri olması sayesinde elektronik sigara kullanıcılarının beğenisini kazanmakta. 

PODMOD’lar İçin I Love Salts Salt Likit Önerilir Mi?

Podmod elektronik sigara cihazlarında I Love Salts gibi salt nikotinli likitler kullanılır. Bu anlamda, bu likitler 20,25, 30, 35 ya da 50mg olarak üretilmekle birlikte 50/50VG/PVG üretilir. Bu oranları baz alan kullanıcılar günlük tüketimde almaları gereken nikotin oranına göre bir likit tercihi yaparlar. Hemen hemen sabit bir şekilde üretilen salt nikotin likitlerinde nikotin oranlarına rağmen içimi I love Salts Salt likit kadar yumuşak ve rahat olanını bulmak zordur. 

Yumuşak içim seven ve tercih eden kullanıcıların en memnun kaldıkları likitler I Love Salts Spearmint Gum, I Love Salts Juicy Apples, I Love Salts Classic Menthol, I Love Salts Tropic Mango, I Love Salts Pink Lemonade gibidir.

Yeni Başlayanlar İçinI Love Salts Salt Likit Nikotin Önerileri Nelerdir?

Elektronik sigaraya ilk başlayanlar I Love Salts salt likit almadan önce nikotin oranına bakmalıdırlar. Günde 10 sigara tüketen biriyle 3 sigara tüketen birinin ihtiyaç duyduğu nikotin miktarı aynı olmayacaktır. Bu doğrultuda I Love Salts salt likit seçiminde içerisindeki nikotin oranına bakılması büyük önem arz eder. Bununla birlikte elektronik sigaraya ilk başlayanlar veya sigarayı bırakmaya çalışanlar alınacak I Love Salts salt likitin aroması (tütün içerip içermemesi) ve nikotin doyuruculuğu da iyice araştırıldıktan sonra satın alınmalıdır. 

Yeni başlayanlar I Love Salts salt likit kullanımı ile birlikte normal sigara ihtiyacını da gidermeye ve zaman içinde sadece elektronik sigara kullanmaya başlarlar. Dolayısıyla I love Salts gibi salt likitlerin seçiminde önce yüksek nikotin içeren salt likitler tercih edilmeli sonrasında düşük seviyelerle devam edilmesi gerekir.

Tütün Aroması İçin I Love Salts Salt Likit Önerileri Nelerdir?

Elektronik sigara kullanıcıları, puro, pipo ya da nargile gibi tütünün neredeyse en katkısız haliyle içmeyi tercih edebilirler. Bu doğrultuda, elektronik sigaralarda direkt bu kokuyu almak da elektronik sigara kullanıcılarına daha çok keyif verir. 

Tıpkı nikotin miktarı gibi aroma oranı da kullanıcılar için oldukça önem verdikleri konuların başında gelir. Tütün aroması içeren markaların en başında gelen I Love Salts Salt likit markası oldukça popülerdir ve direkt tütünün aroma ve kokusu hissedilir. I Love Salts Classic Tobacco Salt ve I Love Salts Sweet Tobacco Salt Likitleri markanın tütün aromasını en çok vurgulayan Likitleridir.

Meyve Aroması İçin I Love Salts Salt Likit Önerileri Nelerdir?

Elektronik sigaralarda tütün ve sadece saf haliyle içmekten ziyade meyve aromasını tercih eden kişiler de çoktur. Ananas, muz, ahududu, böğürtlen, orman meyveleri, ferahlatıcı his veren karpuz ve kavun gibi pek çok farklı çeşitte meyve aromasını içeren I Love Salts Juicy Apples, I Love Salts Blue Strawberry, I Love Salts Tropic Mango ve I Love Salts Blue Raspberry gibi ve daha bir çok I Love Salts Salt likit çeşitlerini bulmak mümkündür. Bu elektronik sigaralar salt likit ve normal likit şeklinde satılabiliyor. 

Sadece meyve değil meyveyle vanilya ya da meyveli süt gibi aromaları tercih edenler için I Love Salts Salt likitin ananas, ferahlatan karpuz ve limonata aromaları karışımından yapılmış I Love Salts Luau Lemonade likiti en çok satılan salt likitler arasındadır. Yaz ayları olduğu kadar, kış aylarında ferahlığı seçenler ise I Love Salts Classic Menthol Salt ve I Love Salts Spearmint Gum salt likitlerini tercih ediyorlar.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı