Saltica Salt

8 Yorum
230,00 TL
Saltica American Tobacco Salt Likit, klasik tütün tadı sevenler için üretilmiş ve gerçek sigara içiyormuş hissi vermektedir.
15 Yorum
450,00 TL
Saltica Pod Mod 350 mAh pil kapasitesi, 11W güç çıkışı ve hava sensörüyle çalışan 2 ml'lik kartuşu ile benzersiz bir pod mod deneyimine hazır olun.
6 Yorum
230,00 TL
Oxygen Saltica Salt Likit içeriğinde ise salatalık, greyfurt, buz aroması bulunur.
8 Yorum
230,00 TL
Pinky Saltica salt likitin içerisinde limon, greyfurt ve portakal suyu tadlarının harika karışımı yer almaktadır.
7 Yorum
230,00 TL
Saltica Heisenberg Salt Likit:  içeriğindeki  yaban mersini, süper meyve  olarak da bilinen  turna yemişi  ve  nane-mentolün verdiği buz esintisi lezzetleri ve aromaları  ile...
8 Yorum
230,00 TL
Saltica Lava Salt Likit sizlere hindistancevizi ve ananas girdabı ile aşılanmış zengin çileğin belirgin bir birleşimini sunar.
7 Yorum
230,00 TL
Virginia Tobacco Saltica Salt Likit içeriğinde saf Virginia tütünü bulunur. Zengin bir aromaya sahip olan bu ürün daha yoğun bir likit tercihinde bulunmak isteyenler için...
6 Yorum
230,00 TL
Cheff Saltica salt likit içerisinde karpuzlu çilekli ve meyan kökü aroma karışımı bulunmaktadır.
12 Yorum
230,00 TL
Saltica Lemon Tart Salt Likit, taze limonun ferahlatıcı lezzetini pasta notalarıyla buluşturuyor.
6 Yorum
230,00 TL
Saltica Riote Salt Likit kentucky Bourbon, kavrulmuş badem, vanilya ve hindistan cevizi karışımlarından oluşan marjinal bir likit olan bu ürün yepyeni bir buhar deneyimi...
6 Yorum
230,00 TL
Usa Mix Saltica Salt Likit Amerikan tütünü kullanılarak elde edilmiş premium salt likittir.
8 Yorum
230,00 TL
Ferah ve hafif bir tercih yapmak isteyenlerin yönelmesi gereken ice saltica salt likit, her zaman likit konusundaki ilk tercihlerinizden biri olacaktır. 
6 Yorum
230,00 TL
Vaporium Saltica salt likit sayesinde vişne ile karıştırılmış saf tütün tadını en iyi şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz.
3 Yorum
230,00 TL
Saltica Lycon Salt Likit içerinde karamel, fındık ve vanilya tatlarının muhteşem uyumunu barındırmaktadır.
8 Yorum
230,00 TL
Mem Saltica salt likit; limon kurabiye ve gofret aroma karışımlarından meydana gelmektedir.
6 Yorum
230,00 TL
Saltica Mint Salt Likit, nanenin ferahlatıcı etkisinin salt likit ile birleşiminden doğan muazzam lezzeti sizlere sunuyor.
7 Yorum
230,00 TL
Saltica Telos Salt Likit içerisinde bulunan bal, karamel, mısır gevreği ve muz sayesinde kullanıcısına enerji veren bu ürün farklı kullanımlarda farklı tatlar verdiği için her...
7 Yorum
230,00 TL
Golden Tobacco Saltica Salt Likit, muhteşem bir Amerikan tütünü aromasıdır.
5 Yorum
230,00 TL
Olimpia Saltica salt likit; elma, çilek, şeftali ve buz aromalı olmasıyla beğeni toplamaktadır.
6 Yorum
230,00 TL
Saltica RY4 Salt Likit; özel Amerikan Tütünü, karamel ve vanilya aromalı, Salt Likit hayranlarının kesinlikle çok seveceği tatlı yaprakların aroma şölenidir.
7 Yorum
230,00 TL
Saltica Leseath Salt Likit keyifli bir buhar deneyimi yaşanmasına olanak sağlayan ürünlerden biridir. Bu likit içerisindeki kivi, karpuz ve çilek ile tropik bir karışım meydana...
8 Yorum
230,00 TL
Ananas ve limon aromasına sahip olan Vega saltica salt likit daha yoğun aroması bulunan likit isteyenler için doğru bir seçimdir.
7 Yorum
230,00 TL
Saltica Energy Ice Salt Likit ile enerji içeceğinin muhteşem lezzeti şimdi pod mod cihazlarınızda!
4 Yorum
230,00 TL
Saltica Strawberry Ice Cream Salt Likit, çilekli dondurma severler için yepyeni bir saf likit ile karşınızda
6 Yorum
230,00 TL
Saltica Grape Ice Salt Likit ile sulu ve tatlı bir üzüm salkımını şişeye sıkıştırdık.
5 Yorum
230,00 TL
Saltica Cotton Candy Salt Likit ile en sevilen sokak tatlılarından biri olan pamuk şeker lezzetini deneyimlemeye hazır mısınız?
5 Yorum
230,00 TL
Saltica Green Apple Salt Likit, Sulu, tatlı-ekşi yeşil elmanın harika şimdi pod mod cihazlarınızda deneyimleyebilmeniz için sizlerle buluşturuyor.
4 Yorum
230,00 TL
Saltica Strawberry Ice Salt Likit, Olgun çileklerin muazzam lezzetine doyacaksınız!
6 Yorum
230,00 TL
Saltica Ares Salt Likit sert Amerikan tütünü, kraker, anason ve krema aromalarıyla kullanıcılarını mest etmektedir.
6 Yorum
230,00 TL
Saltica Bubble Gum Salt Likit ile çocukluğunuzda çiğnediğiniz sakızın lezzeti sizlere sunuyoruz.
6 Yorum
230,00 TL
Saltica Banana Ice Salt Likit ile muz aromasının harika tadı burada.
6 Yorum
230,00 TL
Saltica Golem Salt Likit karamel, tütün, dondurma ve vanilyadır muhteşem uyumunu sizlerle buluşturuyor.
5 Yorum
230,00 TL
Saltica Mango Ice Salt Likit ile tropikal meyvelerin en güzeli olan mangonun tadına bayılacaksınız.
7 Yorum
230,00 TL
Saltica Blueberry Ice Salt Likit ile tatlı ve ekşi yaban mersini aroması ile karşınızdayız.
6 Yorum
230,00 TL
Saltica Watermelon Ice Salt Likit ile sulu ve tatlı bir dilim karpuz şimdi avuçlarınızda.
8 Yorum
230,00 TL
Saltica Blue Razz Ice Salt Likit böğürtlen ve Ahududu'nun muhteşem uyumu ile karşınızda.
8 Yorum
230,00 TL
Khan Saltica salt likit içerisinde ejderha meyvesinin eşsiz tadı, çileğin benzersiz lezzeti ve herkesin en sevdiği meyvelerden birisi olan muzun tadına doyulmayan aroması...
0 Yorum
230,00 TL
Bir bardak buz gibi limonataya kim hayır diyebilir? Üstelik kavun aroması eşliğinde. Karşınızda Saltica Melon Lemonade Salt Likit
2 Yorum
230,00 TL
Diez Saltica Salt Likit Süt Kremi, Kızılcık meyvesi ve Yaban Mersini karışımları içeren harika leziz bir likit.
6 Yorum
230,00 TL
Ultima Saltica Salt Likit içeriğindeki badem, kraker, esmer şeker ve kahve aromasıyla farklı bir lezzet elde edilmesini sağlamaktadır.
2 Yorum
230,00 TL
Saltica Harpy Salt Likit içerisindeki cheesecake, kraker, vanilya ve çilek aromasıyla yeni bir tat elde edilmesine olanak sağlamaktadır.
3 Yorum
230,00 TL
Saltica Duke Salt Likit,üzümlü yoğurt, krema ve yaban mersini karışımının benzersiz bir lezzet şölenini yansıtmaktadır.
3 Yorum
230,00 TL
Saltica Bach Salt Likit içerisinde ekşi elma, çilek ve kırmızı tatlı elma aromalarının harika birleşimini barındırmaktadır.
4 Yorum
230,00 TL
Saltica Strawberry Lemonade Salt Likit ile nefis çileklerden yapılan mis kokulu bir limonataya ne dersiniz?
0 Yorum
230,00 TL
Yazın vazgeçilmezi kavun aroması ile karşınızda Saltica Honeydew Melon Salt Likit

Saltica Salt Likitte Hangi Aroma Tercih Edilmelidir?

Diğer tüm likit türlerini göz önünde bulundurduğumuzda meyve aromalarının tercih edilmesinden söz etmiştik. Meyve aromaları hem daha zengin olmasından dolayı hem de çoğu insanın ilgi alanına girmesinden dolayı; Saltica Salt Likitte tercih edilmesinde bir sorun teşkil etmeyen aromalardır. Bu aromalar gerek karışık gerekse de tek bir meyvenin içermiş olduğu aroma ile kullanılır. 

Kullanılacak olan aromaların insan sağlığına uygun olup olmamasına da ayrıca dikkat edilir. Bu bağlamda her likit türünde olduğu gibi Salticada da durum aynıdır. Meyve ve yasemin özlü aromaların tercih edilmesi, bu likit türünün daha çok satılmasını ve ilgiyle takip edilmesini beraberinde getirmektedir.

Saltica Salt Likit Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?

Saltica Salt Likitte diğer likit türlerinde olduğu gibi nikotin değeri aynıdır. Çok az miktarda değişiklik gösteren nikotin değerleri 6 ila 8 mg arasında değişiklik gösterir. Alacak olan kişinin içermiş olduğu nikotin değerine dikkat ederek alması da son derece önemlidir. 

Sağlığa uygun olup olmaması ile beraber vücuda alınacak nikotin değeri hayati önem taşır. Nitekim Saltica Salt Likitte kullanılan aroma ve nikotin değeri de birbirine bağlı olarak gelişen durumlardır. Dolayısıyla bu likit türünü ve diğer likitleri tercih edecek olan insanlar bütün özellikleri göz önünde bulundurarak likit alımında bulunmalıdırlar. Bu onların verecek olduğu doğru bir karar olacaktır.

Saltica Salt Kaç Ml’dir?

Diğer likit türlerinde olduğu gibi Saltica Salt Likitte de ml oranı aynıdır. Bu oran 60 ve 100 arasında değişiklik gösterir. Bunlar piyasada daha çok satılan ml oranlarıdır. 100 ml üzerinde de satışa sunulan ve kullanılan Saltica Salt Likitleri de mevcuttur. Bu ml oranı kişinin ihtiyacına göre şekillenir ve temin edilir. Bu bağlamda oranın, kişinin ihtiyaçları doğrultusunda bir önemi vardır. 

100 ml ve üzeri orana sahip olan Saltica Salt Likitler kişiye daha fazla yeter ve dayanıklılık açısından da son derece önem arz eder. Dolayısıyla Saltica Salt Likitlerinde ml oranları için bu önemli detayları söyleyebilmemiz mümkündür. Alacak olan kişi ihtiyaçları doğrultusunda oran tercihinde bulunur. 

Saltica Salt Likit Ortalama Kaç Gün Yeter?

Saltica Salt Likite baktığımız zaman diğer likit türleriyle aynı özelliklere sahip olduğunu da görebiliriz. Her likit çeşidinde doğru kullanım dayanıklılığı da beraberinde getirir. Amaca uygun kullanılan Saltica Salt Lkitin en az 3 en fazla 5 gün yettiğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda doğru kullanım oldukça önemlidir. 

Yanlış kullanılan likit türlerinde olduğu gibi Saltica Salt Likitte de aynı durumla karşılaşır. 3 ve 5 günün daha altında kullanıma sahip olurlar. Doğru kullanımı baz aldığımız zaman Saltica Salt Likitin ortalama olarak 5 gün yettiğini ve oldukça da dayanıklı bir yapıya sahip olduğunun altını çizebiliriz.

Saltica Salt Likit Fiyatları 

Saltica Salt Likit fiyatları, alacak olan kişinin bütçesine uygun olarak satışa sunulur. Diğer tüm likit türlerini göz önünde bulundurduğumuz zaman bu likit türünde de aynı fiyatların olduğunu söyleyebiliriz. Ortalama olarak her yerde aynı bir maliyetin belirlenmiş olduğu Saltica Salt Likit fiyatları, her bütçeye uygun ve ekonomik anlamda rahat alınacak bir likit türüdür. 

Bu likit türünde asıl dikkat edilmesi gereken şey içermiş olduğu ml miktarıdır. Ml miktarına bağlı olarak fiyatlandırma da değişiklik gösterir. Miktar ne kadar fazla olursa Saltica Salt Likit fiyatı da buna bağlı olarak yüksek olur. Oluşan bu yükseklik alınamayacak derecede de değildir.

Saltica likit çeşitleri salt likit esigara ile uyumlu salt likit özelliği taşıyan saltica likit markası likitler. 

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı