Ares Saltica Likit
Ares Saltica Likit
Ares Saltica Likit

Saltica Ares Salt Likit

260,00 TL
Vergi dahil
Saltica Ares Salt Likit sert Amerikan tütünü, kraker, anason ve krema aromalarıyla kullanıcılarını mest etmektedir.
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

6 Yorum

Ares Saltica likit, sıklıkla kullanılan kaliteli bir likittir. Ares Saltica, İngiltere’de üretilen kaliteli bir salt likit çeşididir. Pod cihazlarda kullanılması amacıyla üretilen bu salt likit, sert Amerikan tütünü, kraker, anason ve krema aromalarıyla kullanıcılarını mest etmektedir.

Ares Saltica Likit Özellikleri

Tuz bazlı bir likit olan bu ürün, kokusuyla ve lezzetiyle pek çok elektronik sigara kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. 30 ML’lik şişelerde satılan bu ürünün kullanım şekli oldukça basittir. Hazneye doldurulmasının ardından yaklaşık 10 dakika pamuğun likiti emmesi beklenilmelidir. Bu on dakika sonunda ateşleme sistemi aktif edilebilir ve elektronik sigara kullanılmaya başlanabilir.

Günümüzde insanların en sık kullandığı zararlı maddelerden birisi sigaradır. Sigara kısa süreli kullanımlarda dahi vücuda büyük zararlar verebilmektedir. İçerisindeki zararlı maddelerden dolayı vücudun işlevlerini yerine getirmemesine sahip olan sigara, uzun süreli kullanımlarda kansere davetiye çıkarmaktadır.

Sigara bağımlısı olan kişilerin sigarayı bırakmaları için büyük bir iradeye sahip olmaları gerekmektedir. Elektronik sigaralar bu iradenin oluşmasına yardımcı olan ve sigaranın bırakılmasında büyük etkisi olan ürünlerdir.

Elektronik sigaraların içerisinde belli miktarda nikotin ve aroma içeren likitlerin konulması için hazneler bulunmaktadır.

Bu haznelere konulan likit, duman oluşumunu sağlamakta ve insanların elektronik sigaradan zevk almalarını sağlamaktadır. Kullanılacak olan likitlerin kaliteli olması elektronik sigaraya olan bağlılığı artırmakta ve sigaranın bırakılmasına kolaylık sağlamaktadır.

Saltica
TB1235MG
31 Ürünler
2021-06-06
Derece 
Erdi kalın
2022-12-03

Tütün seviyorsanız kaçırmayın

Tütün Sevenler bu ürünü mutlaka deneyin vazgeçemeyeceksiniz

Derece 
ÇAĞKAN
2022-08-04

kusursuz bir tütün

bu kadar kaliteli olacağını düşünmemiştim hakikaten çok güzel öneririm elinize sağlık

Derece 
AYPERİ
2022-08-04

tiryakileri coşturuyor

annem otuz yıldır tütün kullanıyor bir exsper kadar anlıyor tütünden severek kullanıyor bugün bana üç sipariş daha verdik bir daha bulamayız diye korkuyor tütün severlerle paylaşmak istedim

Derece 
Burak
2022-06-11

Beğendim

Öncelikle firma olarak ilginizden ve hizmet kalitenizden son derece memnun kaldım... Aroması güzel bir likit... memnun kaldım

Derece 
2022-06-07

babama aldım çok beğendi sağolun

Derece 
irem
2022-06-07

hizmet de ürün de kusursuzdu her şey için teşekkürler

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı