Golem Saltica Likit
Golem Saltica Likit
Golem Saltica Likit

Saltica Golem Salt Likit

260,00 TL
Vergi dahil
Saltica Golem Salt Likit karamel, tütün, dondurma ve vanilyadır muhteşem uyumunu sizlerle buluşturuyor.
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

6 Yorum

Golem Saltica Likit Özellikleri

Golem Saltica Likit içerisinde özel bir tadın oluşmasını sağlayan karışımlar bulunmaktadır. Bu karışımların içerisinde en önemlileri, karamel, tütün, dondurma ve vanilyadır. Bu dörtlünün harika birleşiminden doğan eşsiz tat elektronik sigara uzmanları tarafından oldukça beğenilmektedir.

Gerçek tütün tadını ve şekerli aromayı verebilen bu likit 30 ML’lik kaplarda kullanıcılara sunulmaktadır. %50 VG  ve %50 PG oranıyla piyasa sürülen Golem Saltica likit kullanılırken hazneye yarım doldurulması gerekmektedir. Böylelikle en iyi sonuç alınacaktır.

Elektronik sigaralar yaklaşık 15 yıldır piyasada bulunmaktadır. İlk olarak bir eczacı tarafından bulunan bu elektronik sigaralar bu zaman içinde pek çok değişikliğe uğramıştır.

Bu değişiklikler sonucunda elektronik sigaraların formu değişmiş ve daha güvenli hale gelmiştir. Elektronik sigaraların formunun değişmesiyle pek çok çeşit piyasaya sunulmuştur. Yeni çıkan elektronik sigara çeşitlerinin daha iyi bir kullanım şekli olması için likitler değiştirilebilmektedir.

Salt likit elektronik sigaranın kullanılabilmesi için gerekli olan, içerisinde farklı oranlarda nikotin ve aromalar içeren bir sıvıdır. Bu sıvı elektronik sigaraların içinde bulunan sistem sayesinde buhara dönüşmekte ve kişinin sigaraya yakın bir deneyim yaşamasına olanak sağlamaktadır.

İyi bir elektronik sigara deneyiminin elde edilebilmesi için likit kilit noktadır. Likitlerin kalitesiz olması istenilen tadın alınamamasına sebep olabilmektedir. Bu yüzden Golem Saltica Likit gibi kaliteli, referansları güçlü bir ürünün tercih edilmesi gerekmektedir. 

Saltica
TB1550MG
37 Ürünler
2021-06-06
Derece 
Eser Cankuş
2022-12-03

Dondurma

Dondurma tadını karameli tütünü bir araya getirmişler pastane ve tütün tatlarını bu kadar iyi yorumlayan nadir markalardan SALTİCA

Derece 
Can
2022-06-11

beğenerek kullanıyorum

beğenerek kullandığım bir ürün. Kargo ve paketlemesi gayet özenliydi.

Derece 
şimal
2022-06-07

vanilya ve karameli çok severim zaten bayıldım

Derece 
seyfi
2022-06-07

mentollü sigara bile sevmiyorum hep aromasız likitler alıyodum bunu arkadaşımdan denedim o da bu siteden alıyomuş çok memnun kaldık. hayırlı işler

Derece 
s
2022-06-07

s

bence en iyi likit

Derece 
burhan
2022-06-07

karamelli şeyleri seviyorsanız kesin deneyin

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı