Saltica Telos Salt Likit
Saltica Telos Salt Likit
Telos Saltica Salt Likit

Saltica Telos Salt Likit

260,00 TL
Vergi dahil
Saltica Telos Salt Likit içerisinde bulunan bal, karamel, mısır gevreği ve muz sayesinde kullanıcısına enerji veren bu ürün farklı kullanımlarda farklı tatlar verdiği için her içimde sanki yeni bir likit tadıyormuş hissi vermektedir.
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

7 Yorum

Çağımızın en büyük sağlık problemlerinden biri sigaraya bağlı olarak ortaya çıkan akciğer hastalıklarıdır. Bu akciğer hastalıkları sadece aktif içenlerde değil pasif içicilerde de görülmektedir. Bu durum sigara içen kişilerin hem kendilerine hem de çevresindekilere büyük zararlar vermesine sebep olmaktadır.

Telos Saltica Likit Özellikleri

Telos Saltica Likit elektronik sigara içerken enerji depolamak isteyenler için birebir bir üründür. İçerisinde bulunan bal, karamel, mısır gevreği ve muz sayesinde kullanıcısına enerji veren bu ürün farklı kullanımlarda farklı tatlar verdiği için her içimde sanki yeni bir likit tadıyormuş hissi vermektedir.

Değişik aromaları sayesinde pek çok elektronik sigara sever tarafından tercih edilen bu ürün %50 VG, %50 PG karışımı ile 30 ML’lik şişelerde satışa sunulmaktadır.

Sigaranın içinde bulunan katran gibi maddeler akciğerlerin görevini iyi bir şekilde yerine getirmesine engel olmakta ve sağlık sorunlarına davetiye çıkarmaktadır. Bu durum kapalı ortamlarda sigara içilmesinin yasaklanmasına sebep olmuştur. Yasaklarla birlikte başlayan kamu spotları ve bilgilendirmeler ile insanların sigarayı bırakmaları amaçlanmıştır. Bu yöntemler istenildiği kadar etkili olmasa da elektronik sigara iyi bir sonuç alınmasına olanak sağlamaktadır.

Zararlı maddelerin vücuda alınmadan nikotin bağımlılığının yavaş yavaş yok edilmesine yardımcı olan elektronik sigaranın olmazsa olmazı likittir. Kaliteli bir likit kullanıcısının rahat bir şekilde sigarayı bırakmasına vesile olmaktadır. Bu likitlerden biri olan Telos Saltica Likit hakkında bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Saltica
TB1950MG
76 Ürünler
2021-06-06
Derece 
levent süren
2022-12-03

Çok iyi

Karamel muz aroma oranı müthiş elinize sağlık çok başarılı bir ürün olmuş seri içerisinde en sevdiklerim arasında oluyor kendileri.

Derece 
alpaslan
2022-08-03

ya muzu bile hissediyorsun

her içimde bal karamel ve muzun da tadını da alıyorum harika bir ürün emeği geçen herkese tşk.

Derece 
nurtaç
2022-08-03

enerjisi çok yüksek

bu ürünü sipariş verdiğim andan itibaren kaliteyle tanıştım hızlı hizmet tüm sorulara dönüş yapılması farkı ortaya çıkardı ürün geldi kullanmaya başladım ve çok sıra dışı enerjik bir ürün tavsiye ederim.

Derece 
bilge
2022-08-03

adamlar yapmış abi

öyle keyifli bir aroma sunmuşlar ki ilk kez kendimi şımarttığımı düşündüm

Derece 
Eda
2022-06-11

denemenizi tavsiye ederim

ilk kez aldım ve beğendim, denemenizi tavsiye ederim

Derece 
enis
2022-06-07

çok güzel bi likit helal olsun yapana :D

Derece 
Ayh Serda
2022-06-04

Kaiteli Urun

Saltica her zaman oldugu gibi kalitesini ve ciddiyetini gostermis

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı