Smok

(13)
1.165,00 TL
SMOK IPX 80 Pod Mod, yüksek kalite ve mükemmel performansı bir arada toplayan çok özel bir cihazdır.Bir tıkla kullanma ayrıcalığını hemen siz de yaşayın!!!
1.490,00 TL
Smok RPM 100 Pod Mod, şu ana kadar üretilen tüm cihazların favori özellikleri ile donatılmış muhteşem bir cihazdır. Satın alıp ayrıcalıkları siz de yaşayın!
1.450,00 TL
Smok RPM 85 Pod Mod, emsallerinin içinde mükemmel özellikleri bünyesinde barındıran olağanüstü bir cihaz. Hemen alın siz de bu harika fırsatı kaçırmayın!
(1)
760,00 TL
Smok Acro Tatmin edici lezzet ve buhar elde etmek için kullanıcıların en çok tercih ettiği, cep dostu bir Pod Sistem kitidir, cihazı alıp siz de deneyimleyin.
(22)
1.155,00 TL
Smok Nord 5 Pod Mod, cihazı lezzet, çeşitliliği ve memnuniyet açısından mükemmel bir deneyim sunar, bu muhteşem cihazı mutlaka siz de edinip deneyimleyin!!!
(9)
1.025,00 TL
Smok Nord 2 Pod Mod, üretilen cihazlar içinde her konudaki üstün performansı ile kullanıcılardan tam not almış özel bir cihaz. hemen alıp sizde deneyimleyin!
890,00 TL
Smok RPM 25W Pod Mod, sektördeki en üst seviye, popüler özelliklerle donatıldığı için kullanıcılardan tan puan almıştır. Bir tıkla hemen siz sipariş edin!
(7)
855,00 TL
Smok Nord Pro Pod Mod, vaping deneyimi sırasında hayal gücünüzü zorlayarak en keyifli vaping keyfi yaşamanızı sağlıyor. tıklayıp fırsatı kaçırmayın!
(14)
1.090,00 TL
Smok RPM 5 Pro kit, muhteşem olan cihaz en üst seviyede kullanımı garantileyip kullanıcılara da sınırların üstünde bir keyif sunuyor. Cihazı siz de edinin!
(19)
630,00 TL
Smok Solus 2 Pod Mod, cihazı lezzet, çeşitlilik ve memnuniyet açısından mükemmel deneyim sunarken, buharı en yoğun seviyeden yaşatır siz de mutlaka deneyin!
(11)
1.120,00 TL
Smok Thallo Pod Mod SMOK Thallo Kit, dahili bir 3000mAh şarj edilebilir pil ve bir C Tipi şarj bağlantı noktasına sahiptir. Yüksek kapasiteli pil, bekleme süresini uzatır ve...
(7)
880,00 TL
SMOK Nfix Pro Pod Mod, sektörün en başarılı tasarımlarındandır. Olağanüstü cihazla beklentileri karşılarken memnuniyetleri de en üst seviye de siz de alın!
(8)
850,00 TL
SMOK Nfix-mate Pod Mod kit, dahili 1000 mAh bataryaya ve 1-25 watt çıkış gücüne sahiptir.
(9)
750,00 TL
Smok Nfix Pod Mod, sizi cihazı sık şarj etme derdinden kurtarıp içim keyfinize odaklanmanızı sağlayan bu mükemmel cihazı siz de satın alıp hemen kullanın!!!

SMOK, yüksek kaliteli elektronik sigaraları ve yenilikçi elektronik sigara teknolojisi ile tanınan, elektronik sigara endüstrisinde lider bir markadır. Marka, başlangıç kitleri, pod modları, kutu modları ve tanklar dahil olmak üzere hem yeni başlayanların hem de ileri düzey elektronik sigara kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi ürün sunmaktadır. SMOK e-sigaralarının en önemli özelliklerinden biri, pürüzsüz ve tatmin edici bir elektronik sigara deneyimi sağlayan gelişmiş teknolojisidir. SMOK cihazları güçlü piller, gelişmiş yonga setleri ve özelleştirilebilir ayarlarla donatılmış olup, elektronik sigara kullanıcılarının kullanım deneyimlerini tercihlerine göre ayarlamasına olanak tanır. SMOK e-sigaraları, her zevke hitap eden bir dizi renk ve kaplamaya sahip şık ve zarif tasarımlarıyla da bilinir. Marka sürekli olarak elektronik sigara teknolojisinin sınırlarını zorlamakta ve elektronik sigara deneyimini geliştiren yeni özellikler ve yenilikler sunmaktadır. SMOK, farklı ihtiyaç ve tercihlere hitap eden geniş bir elektronik sigara ürün yelpazesi sunmaktadır. Yeni başlayanlar için marka, bir cihaz, tank, coil ve e-likit dahil olmak üzere elektronik sigaraya başlamak için ihtiyaç duydukları her şeyi içeren başlangıç kitleri sunmaktadır. İleri düzey kullanıcılar için SMOK, daha özelleştirilebilir bir elektronik sigara deneyimine olanak tanıyan kutu modları, atomizerler ve tanklar sunar. Buna ek olarak SMOK, farklı elektronik sigara stillerine ve tercihlerine hitap eden geleneksel coiller, mesh coiller ve seramik coiller dahil olmak üzere bir dizi coil seçeneği sunar. Marka ayrıca, pürüzsüz ve tatmin edici bir pod mod deneyimi sağlayan salt nikotin içeren salt likitler de dahil olmak üzere bir dizi e-likit ürünleri sunmaktadır. Genel olarak SMOK, yüksek kaliteli elektronik sigaraları ve yenilikçi elektronik sigara teknolojisi ile bilinen elektronik sigara endüstrisinde lider bir markadır. İster yeni başlayan ister deneyimli bir elektronik sigara kullanıcısı olun, SMOK ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize hitap eden, pürüzsüz ve tatmin edici bir elektronik sigara deneyimi sağlayan bir dizi ürün sunar. Smok elektronik sigara, atomizer, pod mod ve kartuş ürünlerini İstanbul, Ankara ve İzmir'in yanı sıra tüm Türkiye'den www.podmodburada.com adresinden satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı