Uwell

(7)
910,00 TL
Uwell Caliburn G2 Pod Mod yerleşik 750mAh pil ile çalışır ve Draw ile etkinleştirilen ve Düğme ile etkinleştirilen ateşlemeyi destekleyebilir. Caliburn G2, MTL ve kısıtlı...
(2)
840,00 TL
Uweıı Caliburn A3 Pod Mod,kullanıcılar tarafından beğenilen futuristik çok yönlü bir cihaz olarak ezber bozan kullanıma yeni çığır açmıştır, SİZ DE DENEYİN!
(14)
1.120,00 TL
Uwell Caliburn X Pod Mod,ile mevcut elektronik sigara kullanımını yeniden keşfedin, tüm kullanıcılardan tam not alan cihazı sakın KAÇIRMAYIN SİZ DE DENEYİN!!!
(10)
960,00 TL
Uwell Caliburn GK2 Pod Mod 690mAh dahili pili ve 18W güce sahip olan bu pod mod, uzun kullanım süresi ile en sevdiğiniz salt likitinizi keyifle buharlamanıza olanak...
1.030,00 TL
Uwell Caliburn Tenet Pod Mod cihazı elektronik sigara kullanımını yeniden yorumlayarak kullanıcıları mest etmektedir, fırsatı kaçırmadan siz de satın alın!
(10)
790,00 TL
Uwell Caliburn A2S Pod Mod, gün boyu kesintisiz buhar deneyimi sunan mu mükemmel cihazı hemen edinip gerçek keyfi siz de deneyimleyin FIRSATI KAÇIRMAYIN!!!
(8)
790,00 TL
Uwell Caliburn Pod Mod çift ​​ateşleme mekanizmasını, alüminyum alaşımlı şasi ve 520mAh pili ile bir araya getiren mükemmel bir pod elektronik sigara cihazıdır. Etkili...
1.170,00 TL
Uwell Crown M Pod Mod,kullanıcıları tarafından beğenilen futuristik çok yönlü cihaz kullanıcıların övgüsüne mashar olmuştur şayet yoksa cihazınızı yenileyin!
(8)
820,00 TL
Uwell caliburn AK2 Pod Mod yerleşik 520mAh pili ve nefes sensörü sayesinde piyasadaki en kompakt ve basit pod mod cihazlardan biridir.
(10)
850,00 TL
Uwell Caliburn G Pod Mod, daha önceki Elekrtonik sigara deneyimine dair her şeyi sil baştan yeniden kurgulayan cihazı henüz almadıysanız fırsatı kaçırmayın!
(6)
620,00 TL 720,00 TL
Uwell Whirl S2 Pod Mod 900mAh dahili pili ve 17W güç çıkışıyla gücü ve uzun ömürlülüğü bir araya getiren yeni nesil bir pod mod cihazdır.
1.225,00 TL
Uwell Crown D Pod Mod, elektronik sigara kullanımına yeni bakış açısı getirerek kullanıcıları yüksek keyifli serüvene yönlendiriyor siz de KATILMAZ MISINIZ!!!
(1)
1.030,00 TL
Uwell Caliburn Koko Tenet Pod Mod, yaşadığınız deneyimleri sollayıp yeni bir serüvenle elektronik sigara ile muhteşem keyif yaşamaya ne dersiniz KAÇIRMAYIN!
(15)
740,00 TL
Uwell Popreel PK1 Pod Mod Pro-Focs lezzet ayarlama teknolojisine sahip dahili 1.2ohm mesh coile, 520 mAh dahili bataryaya ve 13W güce sahip olan bu pod mod en sevdiğiniz salt...
(18)
740,00 TL
Uwell Whirl S2 Pod Mod Uwell firmasının ürettiği bu kompakt pod mod cihaz en sevdiğiniz salt likitiniz ile kullanabileceğiniz, 520mAh dahili pili ve 10W güç çıkışıyla keyifli...
(6)
789,00 TL
UWELL Aeglos P1 Harici 18650 Pil ile çalışan 5 ile 80 watt aralığında güç sunun bir elektronik sigaradır. Uwell markasının ürettiği bu pod mod sizlere gücü ve bol buharı...
(6)
790,00 TL
Uwell Caliburn A2 Pod, kullanıcılara kesintisiz yoğun ve yüksek buhar performansı sunarken elektronik sigara deneyimine yeni bir soluk getirmekte siz de ALIN!
(4)
599,00 TL
Uwell Aeglos Pod Mod 5-60W'lık ayarlanabilir watt değerine sahip dahili 1500mah pil ile çalışan bir pod mod cihazdır. Gücü kendiniz belirleyerek ister salt likit isterseniz...
(9)
860,00 TL
Uwell Koko Prime Pod Mod yerleşik bir 690mAh pil ile çalışır ve 15W'a kadar ulaşabilen bir pod mod cihazdır.
(1)
325,00 TL
Uwell Crown Pod Mod 25W maksimum güç ve 1250mAh dahili pile sahip olan bu pod mod salt likit ile kullanıma uygundur.
(1)
645,00 TL
UWELL Caliburn KOKO Pod entegre  520mAh  şarj edilebilir pil ile üretilen ince hazırlanmış pod mod sistemdir.

Uwell, elektronik sigara endüstrisinde tanınmış ve saygın bir markadır ve dünyanın dört bir yanındaki elektronik sigara kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve tercihlerine hitap eden bir dizi yüksek kaliteli e-sigara sunmaktadır. Markanın cihazları üstün yapı kalitesi, yenilikçi teknolojisi ve tatmin edici bir elektronik sigara deneyimi sağlayan mükemmel performansıyla bilinir. Uwell elektronik sigaranın en önemli özelliklerinden biri, pürüzsüz ve tutarlı bir kullanım deneyimi sağlayan gelişmiş yonga seti teknolojisidir. Cihazlar, uzun süreli elektronik sigara kullanımı sağlayan güçlü pillerle donatılmıştır ve markanın pod sistemleri, yeniden doldurulabilir veya değiştirilebilir kartuşlar kullanır, bu da uzun vadede bakımlarını kolay ve uygun maliyetli hale getirir. Uwell cihazları aynı zamanda her zevke hitap eden şık ve zarif tasarımlarıyla da bilinir. Marka, çeşitli renk ve yüzeyler sunarak kişisel tarzınıza uygun bir cihaz bulmanızı kolaylaştırır. İşte en popüler Uwell ürünlerinden bazıları: Uwell Crown 4: Uwell Crown 4, 6mL e-likit kapasitesi, ayarlanabilir hava akışı ve çeşitli coil seçeneklerine sahip bir sub-ohm tanktır. Gelişmiş kendi kendini temizleme teknolojisi ve üstten doldurma tasarımı ile pürüzsüz ve lezzetli bir elektronik sigara deneyimi sunar. Uwell Valyrian II: Uwell Valyrian II, 6 mL e-likit kapasitesi, ayarlanabilir hava akışı ve çeşitli coil seçeneklerine sahip bir sub-ohm tanktır. Gelişmiş kendi kendini temizleme teknolojisi ve üstten doldurma tasarımı ile pürüzsüz ve lezzetli bir elektronik sigara deneyimi sunar. Uwell Whirl 22: Uwell Whirl 22, 1600mAh pil, 2mL e-likit kapasitesi ve ayarlanabilir hava akışı özelliklerine sahip kalem tarzı bir elektronik sigara kitidir. Üstten doldurmalı tasarımı ve değiştirilmesi kolay coilleri ile basit ve kullanıcı dostu bir elektronik sigara kullanım deneyimi sunar. Uwell Nunchaku 2: Uwell Nunchaku 2, 18650 pil, 2 mL e-likit kapasitesi ve ayarlanabilir hava akışına sahip kalem tarzı bir vape kitidir. Çeşitli coil seçenekleri ve gelişmiş sıcaklık kontrol teknolojisi ile pürüzsüz ve lezzetli bir elektronik sigara kullanım deneyimi deneyimi sunar. En yeni çıkan tüm Uwell ürünlerinden anında haberdar olmak ister ve satın almak isterseniz www.podmodburada.com web sayfasını ziyaret edebilir ve Türkiye'nin dört bir yanına sipariş edip keyifle buharlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı