Uwell Caliburn Kartuş 4 lü
Uwell Caliburn Kartuş 4 lü

Uwell Caliburn Kartuş 4 lü

375,00 TL
Vergi dahil
Uwell Caliburn Kartuş 4 lü 2.0 mL'lik yeniden doldurulabilir bir kartuştur. 1.2ohm ve 1.4ohm Coiller ile uyumludur. Uwell Caliburn, Uwell Caliburn Koko ve Saltica Pod Mod ile uyumludur.

Değerlendirme :  

7 Yorum

Uwell Caliburn Kartuş

Uwell CALIBURN Yedek Kartuşları (4'lü Paket), 2.0 mL'lik yeniden doldurulabilir bir kartuştur. 1.2ohm ve 1.4ohm Pod Coil Direncine sahip olan ve üst taraftan doldurulabilme özelliğine sahiptir. Uwell Caliburn Kartuş, 2ml salt likit kapasitesine sahiptir. %100 Orjinal ve Uwell Caliburn pod cihazına uygun olarak üretilmiş yedek kartuştur.

2 mL kapasite

Rezistans: 1.4ohm

Çift Bağlantı Noktalı Üst Dolum Sistemi - Üst Kapak Drip tip

Uyumluluk: Uwell Caliburn Pod ve Uwell Caliburn Koko Pod ile uyumludur.

 

PAKET İÇERİĞİ

4 adet Caliburn kartuş

 

Caliburn kartuşlarını ne zaman değiştirmeliyim?

Uwell Caliburn kartuşları kullanım sıklığınıza ve likitinize göre 1-2 hafta dayanır, ancak bu kullanıma bağlıdır. Podunuzun değişmesi gerektiğinin en yaygın işareti hafif yanmış bir tattır.

Caliburn kartuşlarını yeniden doldurabilir misin?

Uwell caliburn değiştirme podları ile ilgili görünümü ile ilgili Bölmeler, aynı zamanda bir likit doldurma kapağı görevi gören çıkarılabilir damla ucu ile yeniden doldurulabilir. Paralel Coil tasarımı, likiti tamamen buharlaştırarak size daha iyi lezzet, daha büyük bulutlar ve daha yumuşak bir boğaz vuruşu sağlar.

Uwell caliburn pod'unu kaç kez doldurabilirsiniz?

Her Caliburn bölmesi, kartuşu değiştirmeden önce yaklaşık 40 kez yeniden doldurulabilir.

Caliburn neden boğazımı yakıyor?

Vape suyunuzun PG/VG oranını değiştirin

Genel anlamda, VG, buharın miktarı ve yoğunluğundan sorumludur, oysa PG, kullanıcılara tütün benzeri bir his veren "boğaz vuruşunu" sağlar. Ancak bazılarımız için çok fazla PG boğazda ağrıya veya yanmaya neden olabilir.

Uwell Caliburn Sub Ohm mu?

Caliburn, Uwell'ın ilk pod cihazıdır. Sub ohm tankları ve daha yakın zamanda vape kalemleri ile tanınan Uwell, ürün gamına bir pod sistemi ekledi. 1.4 ohm paralel coiller ve bir üst doldurma sistemi içeren 2 mL'lik yeniden doldurulabilir bölmeler kullanır. MTL içime daha uygundur.

Uwell Koko kartuşları Caliburn'e uyar mı?

Uwell Caliburn Koko kitiyle birlikte gelen kartuşlar, orijinal Caliburn moduyla uyumludur ve bunun tersi de geçerlidir. Aralarındaki tek fark, orijinal Caliburn podların siyah tabanlı 1.4Ω ve bu kit ile gelenlerin kırmızı tabanlı 1.2Ω olmasıdır.

Uwell
TB92
63 Ürünler
2021-06-06

Veri Sayfası

Tank Kapasitesi
2 ml
Kutu İçi Adeti
4 Adet
Ohm
1.4Ω
Derece 
SELMİN
2022-09-12

ürünler çok kaliteli

taş gibi sağlam kargo yapıyorlar bırak kırılıp yarılmasını açana kadar ölüyorum çok güzel sarılmış halde bize ulaşıyor orjinal ürünün kullanımı da daha keyifli keyifli paramızın boşuna gitmediğini bilmekte ayrıca huzur veriyori

Derece 
BİLGEHAN
2022-09-12

bedelini ödediğin hizmetin ulaşması mutluluk verici

bu siteye gelene kadar öyle şeyler yaşadım ki ben farklı bir ürün alıyorum bana daha alt seviyede bir ürün gönderiliyor veya kırık çatlak ürün geliyor üç kez böyle talihsizlik yaşadım şimdi bu siteyi keşfettim ne istersem o orjinal ambalaj sorduğum tüm sorulara dönüş oluyor tüm çalışan arkadaşları kutluyorum tşk.

Derece 
NİLGÜN DERİN
2022-09-12

gerçek ürüne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum

farklı sitelerden ürün tedarik ederken bir çok olumsuzlukla karşı karşıya kaldım öneri üzerine bu siteden alış verişe başladım...çok özverili çalışıyorlar ürünler orjinal ve paketler açılmamış bir şekilde elimize ulaşıyor herkesin eline sağlık

Derece 
GÜLCAN
2022-09-09

güvenle kullandığım bir ürün

kalitesi yüksek çok fazla kullanmama rağmen rahatlıkla bir buçuk gün gidiyor orjinal ürünler olduğu için sıkıntı yaşamıyorum

Derece 
ÖZAY
2022-09-09

ürünlerin kalitesi çok iyi

eşim kullanıyordu artık bende kullanıyorum hem fiyat olarak cazip hem de kaliteli ürünler site hizmeti de başarılı çevremde ki herkese tavsiye ediyorum

Derece 
nazan
2022-06-08

arkadaşım sayesinde almıştım bundan sonra da hep bu siteden alıcam teşekkürler

Derece 
2022-06-08

severek kullanıyorum beni çok rahat 1 gün götürüyor likit hacmi ideal

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı