VGod Salt

(7)
399,00 TL
Vgod Mango Bomb Ice Salt Likit Enfes mango lezzeti sizi fazlasıyla memnun edecek. Bu salt likiti mutlaka pod mod cihazlarınızda deneyin.
(5)
399,00 TL
Vgod Lush Ice Salt Likit, karpuzun buzlu nane ile rüya gibi bir karışımıdır. Serinletici bu lezzete bayılacaksınız. Tıkla ve hemen satın al!

VGOD, çok çeşitli yüksek kaliteli salt likit çeşitleriyle tanınmış bir tuzlu salt likit markasıdır. Marka, 2013 yılında daha tatmin edici ve keyifli bir pod mod kullanım deneyimi arayan pod mod kullanıcıları tarafından kurulmuştur. VGOD'un salt likitleri, yalnızca saygın tedarikçilerden temin edilen en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Markanın kaliteye olan bağlılığı, salt likitlerin zararlı kirleticilerden arınmış olmasını ve en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlayan titiz test sürecinden de açıkça anlaşılmaktadır. Yüksek kaliteli içeriklerinin yanı sıra yoğun aroma ve dengeli boğaz vurumunu hedefleyen VGOD Salt Likit premium üreticilerin başında yer almaktadır. VGOD'nin en popüler salt likitlerinden biri, karpuz ve mentolün bir karışımı olan Lush Ice'tır. Bu lezzet, serin bir mentol kaplamasıyla karpuzun ferahlatıcı tadını seven pod mod kullanıcıları arasında favori haline gelmiştir. VGOD'un diğer popüler aromaları arasında olgun mango ve mentol karışımı Mango Bomb ve ekşi yeşil elma ve mentol karışımı Apple Bomb bulunmaktadır. Salt likit seçeneklerine ek olarak, VGOD ayrıca elektronik sigara deneyimini geliştirmek için bir dizi donanım ve aksesuar sunmaktadır. Markanın donanım ürünleri hem işlevsellik hem de stil göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve dayanıklılıkları ve performanslarıyla bilinirler. VGOD, elektronik sigara içenlere tatmin edici ve keyifli bir elektronik sigara deneyimi sunan yüksek kaliteli ürünler sağlamayı taahhüt eder. Markanın kaliteye, yeniliğe ve stile olan bağlılığı, onu dünyanın dört bir yanındaki vapers arasında favori haline getirmiştir. Ayrıca dünyaca tanınmış kullanıcıları da VGOD salt likitleri tüm dünyada geniş yankı uyandırmış ve kitleler tarından bu lezzetli ve dengeli boğaz vurumu olan salt likitler benimsenmiştir. Genel olarak VGOD, benzersiz ve tatmin edici bir elektronik sigara deneyimi sunan yüksek kaliteli salt likit çeşitleri üretmeye kendini adamış bir markadır. Kaliteli içeriklere, titiz testlere ve yenilikçi ürün tasarımına olan bağlılığı ile VGOD, birinci sınıf bir pod mod deneyimi arayan pod mod kullanıcıları için en iyi seçim haline gelmiştir. Siz de VGOD salt likit çeşitlerine anında ulaşmak isterseniz, Türkiye'nin neresin de olursanız olun www.podmodburada.com web sayfası üzerinden siparişinizi anında verebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme avantajı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı